Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Constâncio

Është emri yt Constâncio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Constanzo, Công Tùng, Cường Dũng, Chướng Thiết Thắng
Vajza me tinguj të ngjashëm:Constansie, Constanza, Constance, Constancy, Constancia, Constanca, Constanzie, Constanze
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 565 Constâncio's në Facebook. Pozicioni #51716
Kategoritë:
Komente nga ConstâncioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Constâncio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Constâncio? Voto për emrin tënd