Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cleantha

Është emri yt Cleantha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Clint, Clintwood, Clement, Clynt, Clemento, Clemente, Clementio, Clayland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Calinda, Calantha, Cliantha, Chelinde, Calanthia, Colinda, Clementia, Chelinda
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Cleantha's në Facebook. Pozicioni #307210
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CleanthaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cleantha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cleantha? Voto për emrin tënd