Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clayne

Është emri yt Clayne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Colin, Cleon, Coleman, Clem, Colón, Collin, Callahan, Caelan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cliona, Celina, Chalina, Céline, Callan, Celiane, Celene, Celma
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 195 Clayne's në Facebook. Pozicioni #112165
Kategoritë:
Komente nga ClaynePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clayne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clayne? Voto për emrin tënd