Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carlisle

Është emri yt Carlisle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2825 Carlisle's në Facebook. Pozicioni #15962
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1894
Komente nga CarlislePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carlisle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carlisle? Voto për emrin tënd