Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brook

Është emri yt Brook? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Berk, Boris, Birk, Brais, Bruce, Bors, Baris, Brock
Vajza me tinguj të ngjashëm:Briza, Brisa, Barije, Brisha, Brissa, Baraka, Breezy, Bregje
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 31075 Brook's në Facebook. Pozicioni #2384
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1968
Komente nga BrookPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brook? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brook? Voto për emrin tënd