Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Boldizsár

Është emri yt Boldizsár? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Balthazar
Djem me tinguj të ngjashëm:Baldassare, Baldasarre, Baltasar, Balthazar, Balthasar, Baldassario, Beltsazar, Balthassar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Baldassare, Baldasarre, Baltasar, Balthazar, Balthasar, Baldassario, Beltsazar, Balthassar
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 145 Boldizsár's në Facebook. Pozicioni #139630
Kategoritë:Emrat hungareze - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga BoldizsárPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Boldizsár? Voto për emrin tënd


Është emri yt Boldizsár? Voto për emrin tënd