Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Black

Është emri yt Black? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Blaz, Balasi, Bliss, Blake, Blaise, Blasius, Bolek, Blaesus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blasa, Blix, Belicia, Bilqis, Bolica, Bellissa, Beileag, Bilkish
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 86745 Black's në Facebook. Pozicioni #1052
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BlackPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Black? Voto për emrin tënd


Është emri yt Black? Voto për emrin tënd