Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Betül

Është emri yt Betül? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Badal, Batel, Bethel, Beytullah, Bethuel, Battal, Bethell, Badulli
Vajza me tinguj të ngjashëm:Batul, Batula, Bodilla, Bodil, Bedelia, Batool, Betul, Batoul
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3135 Betül's në Facebook. Pozicioni #14700
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga BetülPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Betül? Voto për emrin tënd


Është emri yt Betül? Voto për emrin tënd