Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Berkley

Është emri yt Berkley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Brazil, Barrclay, Berkeley, Barclay, Brockley, Barkley, Brasil, Bressal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brasilia, Brickelle, Birgül, Brookelle, Brazilie, Borsala, Brichelle, Brazill
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1870 Berkley's në Facebook. Pozicioni #21632
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1891
Komente nga BerkleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Berkley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Berkley? Voto për emrin tënd