Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Benedick

Është emri yt Benedick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bendiks, Bendyk, Bondig, Bendek, Bendik, Benedek, Bontke, Bontko
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bentje, Bintsje, Bintske, Bantje, Bentsje, Bennetts, Bints, Bendix
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3200 Benedick's në Facebook. Pozicioni #14460
Kategoritë:
Komente nga BenedickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Benedick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Benedick? Voto për emrin tënd