Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Belisma

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Belisma.
Është emri yt Belisma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i bukur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Bellisima
Djem me tinguj të ngjashëm:Biljana, Balsam, Bilagaana, Belkacem, Bilgin, Balkishan, Balkisan, Blagun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blejan, Belgin, Belakane, Blossom, Bleixen, Bilsana, Blaguna, Blissany
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Belisma's në Facebook. Pozicioni #1300081
Kategoritë:
Komente nga BelismaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Belisma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Belisma? Voto për emrin tënd