Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Batson

Është emri yt Batson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Batukan, Buadhachan, Boudewijn, Batıkan, Batikan, Batukhan, Buitsen, Baudewijn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Btissame, Bodgana, Battseeyon, Butsanee, Btissam, Btisame, Battzion, Boudewijne
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Batson's në Facebook. Pozicioni #287187
Kategoritë:
Komente nga BatsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Batson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Batson? Voto për emrin tënd