Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Barthélemy

Është emri yt Barthélemy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bartholomeus
Djem me tinguj të ngjashëm:Bartolomé, Bartolomeo, Bartholomew, Bartalan, Bartholomeo, Bartolemeo, Bartolomeu, Bertalan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bradleanne, Barteline, Bartholomea, Bartholomina, Bertalina, Bartelina, Brettlyn, Bartholina
Vlerësimi:
2.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 440 Barthélemy's në Facebook. Pozicioni #62083
Kategoritë:
Komente nga BarthélemyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Barthélemy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Barthélemy? Voto për emrin tënd