Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bar

Është emri yt Bar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bahir, Bora, Bori, Behar, Bor, Bour, Bray, Ber
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bara, Brea, Bera, Bri, Bree, Bria, Briar, Brie
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13040 Bar's në Facebook. Pozicioni #4793
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bar? Voto për emrin tënd