Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Balázs

Është emri yt Balázs? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Blasius
Djem me tinguj të ngjashëm:Blaz, Balasi, Blake, Bliss, Blaise, Blasius, Bolek, Blaesus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blasa, Blix, Belicia, Bilqis, Bolica, Bellissa, Beileag, Bilkish
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 62 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 62 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6910 Balázs's në Facebook. Pozicioni #7935
Kategoritë:Popullore hungarez emrat boy
Komente nga BalázsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Balázs? Voto për emrin tënd


Është emri yt Balázs? Voto për emrin tënd