Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Béatrice

Është emri yt Béatrice? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Beattie
Djem me tinguj të ngjashëm:Baudric, Botros, Boutros, Badarish, Bedros, Butrus, Bedrich, Bá Trúc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beatrix, Beatricia, Beatrisa, Beatris, Beatrise, Beitris, Beatrijs, Baetriz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 69390 Béatrice's në Facebook. Pozicioni #1262
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga BéatricePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Béatrice? Voto për emrin tënd


Është emri yt Béatrice? Voto për emrin tënd