Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bártolo

Është emri yt Bártolo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bartholomeus
Djem me tinguj të ngjashëm:Bartoli, Bradley, Bradlee, Barthel, Bartley, Bartle, Bradly, Bardol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bertille, Berteli
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 730 Bártolo's në Facebook. Pozicioni #43107
Kategoritë:
Komente nga BártoloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bártolo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bártolo? Voto për emrin tënd