Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Avianna

Është emri yt Avianna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aaban, Avni, Ab-Owen, Abyan, Affan, Abna, Ahebban, Abhimanya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aviana, Avena, Aafina, Aafien, Aaffina, Abiona, Avon, Abina
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 260 Avianna's në Facebook. Pozicioni #90823
Kategoritë:




Komente nga Avianna



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Avianna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Avianna? Voto për emrin tënd