Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Audronė

Është emri yt Audronė? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adhurim, Adrian, Adrin, Adrion, Adron, Adharma, Adriano, Autran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adrina, Adreana, Adriane, Audrina, Adriona, Audrianna, Audriana, Audreana
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 610 Audronė's në Facebook. Pozicioni #49048
Kategoritë:Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga AudronėPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Audronė? Voto për emrin tënd


Është emri yt Audronė? Voto për emrin tënd