Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ashrina

Është emri yt Ashrina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Akram, Ackerman, Agron, Aekerman, Akrom, Akran, Acharon, Achiram
Vajza me tinguj të ngjashëm:Acarnania, Agrona, Azurine, Aagrima, Acerina, Ayse Kuran, Aigerim, Ashrani
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Ashrina's në Facebook. Pozicioni #198981
Kategoritë:
Komente nga AshrinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ashrina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ashrina? Voto për emrin tënd