Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Artūŗs

Është emri yt Artūŗs? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Artis, Artek, Aardsche, Artus, Aritz, Artzai, Ardagh, Arthus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardis, Arthes, Aardje, Aartje, Artje, Ardys, Artsje, Artios
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1990 Artūŗs's në Facebook. Pozicioni #20633
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga ArtūŗsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Artūŗs? Voto për emrin tënd


Është emri yt Artūŗs? Voto për emrin tënd