Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Argel

Është emri yt Argel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arcelio, Argyll, Arkell, Argyle, Arakel, Arguello, Arisoly, Argelio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Araceli, Arjel, Aricela, Aracely, Arcilla, Arcelia, Aracelia, Arazeli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3750 Argel's në Facebook. Pozicioni #12815
Kategoritë:
Komente nga ArgelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Argel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Argel? Voto për emrin tënd