Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Anthonios

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Anthonios.
Është emri yt Anthonios? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Antonius, Antonis, Antanas, Antanukas, Antonijo, Andonios, Antoninus, Antonus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antoniqua, Antonija, Antonique, Antenieke, Andonisz, Antonese, Antwyneice, Andenes
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Anthonios's në Facebook. Pozicioni #4193010
Kategoritë:
Komente nga AnthoniosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anthonios? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anthonios? Voto për emrin tënd