Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Angor

Është emri yt Angor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ansar, Anker, Aingeru, Anugraha, Anjar, Ansgar, Anggra, Anzor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annie-Macrae, Ansariah, Ankara, Ancyra, Anghara, Anne Kari, Anisoara, Anjhory
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Angor's në Facebook. Pozicioni #464266
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AngorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angor? Voto për emrin tënd