Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anežka

Është emri yt Anežka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Amos, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjeza, Anaïs, Anika, Anesa, Anisa, Annaïse, Anja, Annika
Vlerësimi:
4/5
yje 53 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 47 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 52 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 375 Anežka's në Facebook. Pozicioni #69720
Kategoritë:Top 100 çek emrat - Popullore çek emrat vajzë
Komente nga AnežkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anežka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anežka? Voto për emrin tënd