Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

André

Është emri yt André? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Andreas
Djem me tinguj të ngjashëm:Andri, Andre`, Andrei, Amador, Andrew, Antor, Andreo, Andor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andra, Amadora, Andria, Andora, Andera, Andriea, Aindrea, Anitra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 137 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 84 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 117 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 116 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 344925 André's në Facebook. Pozicioni #325
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore portugalisht emrat boy - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga AndréPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt André? Voto për emrin tënd


Është emri yt André? Voto për emrin tënd