Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anaïs

Është emri yt Anaïs? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Amos, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjeza, Anika, Anesa, Anisa, Annaïse, Anja, Anežka, Annika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 128 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 84 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 85 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 118 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 118 vota
Pseudonime:Noni
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13315 Anaïs's në Facebook. Pozicioni #4715
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 arab emrat - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Top 100 francez emrat - Popullore arab emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga Anaïs


Anaïs ( 3 vjeç) 2017-03-10
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anaïs? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anaïs? Voto për emrin tënd