Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ana Paula

Është emri yt Ana Paula? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anibal, Amavel, Annibale, Anvil, Aníbal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annabel, Anabela, Anabel, Annabelle, Amapola, Annabella, Amabel, Anabal
Vlerësimi:
4.5/5
yje 63 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 58 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga Ana PaulaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ana Paula? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ana Paula? Voto për emrin tënd