Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ana Luiza

Është emri yt Ana Luiza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Analiz, Aemilius, Aemulus, Amalius, Ahimelech, Amilius, Amelius, Amelis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anielka, Annalisa, Annelise, Annalise, Analeigh, Analise, Anneliese, Annalissa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 104 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 91 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 90 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 91 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 100 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 95 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga Ana LuizaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ana Luiza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ana Luiza? Voto për emrin tënd