Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aladár

Është emri yt Aladár? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alder, Altair, Aldero, Aldri, Aeldra, Aldery, Al-Tair, Alter
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aldora, Aldair, Alida Theodora, Aldara, Altaira, Aludra, Aloodra, Aldrya
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 155 Aladár's në Facebook. Pozicioni #133357
Kategoritë:Top 100 ukrainisht emrat - Popullore ukrainisht emrat boy
Komente nga AladárPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aladár? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aladár? Voto për emrin tënd