Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agus Tiar

Është emri yt Agus Tiar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Astro, Astère, Astor, Actor, Akhtar, Auguster, Ashdar, Asatur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aster, Astra, Asteria, Astria, Astera, Austra, Asthore, Astraea
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 9 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje - Emrat e bebeve djem me 9 shkronja
Komente nga Agus Tiar


Arbereshe ( 17 vjeç) 2019-02-23
Qfarë kuptimi ka emri im?

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agus Tiar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agus Tiar? Voto për emrin tënd