Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aglaeca

Është emri yt Aglaeca? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Achilles, Aquiles, Aslak, Aischylos, Achilleas, Akilesh, Achelous, Aeschylus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajla Ćesko, Ashliegh, Achlys, Asheleigh, Aslog, Ashleigh, Aggeliki, Aslaug
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Aglaeca's në Facebook. Pozicioni #1337625
Kategoritë:
Komente nga AglaecaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aglaeca? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aglaeca? Voto për emrin tënd