Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Adelaïde

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Adelaïde.
Është emri yt Adelaïde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Adelaido, Adalid, Adelwald
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adelaída, Adelheid, Adalheid, Adelyte, Adelheide, Adelita, Adalheida, Adelide
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9185 Adelaïde's në Facebook. Pozicioni #6311
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AdelaïdePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adelaïde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adelaïde? Voto për emrin tënd