Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adél

Është emri yt Adél? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adal, Adel, Adil, Adli, Adelio, Adael, Attilio, Atallah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adele, Adela, Adala, Adali, Adhelle, Adell, Adelia, Adla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60120 Adél's në Facebook. Pozicioni #1434
Kategoritë:
Komente nga AdélPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adél? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adél? Voto për emrin tënd