Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

王诗惠

Është emri yt 王诗惠? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:王政凱, 王冠智, 王声竣, 王家炜, 王光亚, 王超, 王柯淳
Vajza me tinguj të ngjashëm:王朦, 王坤梁, 王姿雯, 王紫颖, 王怡欣, 王婧雯, 王承玉, 王晟赫
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga 王诗惠Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt 王诗惠? Voto për emrin tënd


Është emri yt 王诗惠? Voto për emrin tënd