Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

שְׁמוּאֵל

Është emri yt שְׁמוּאֵל? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Samuel
Djem me tinguj të ngjashëm:שניאור, שָׁאוּל, שְׂרָיָה, שְׁלֹמֹה, שָׂגִיא, שניר, שְׁאַלְתִּיאֵל, שֵׁם
Vajza me tinguj të ngjashëm:שַׁחַר, שִׁירָה, שָׁמִירָה, שׁוּלַמִּית, שלי, שחף, שהם, שירז
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga שְׁמוּאֵלPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt שְׁמוּאֵל? Voto për emrin tënd


Është emri yt שְׁמוּאֵל? Voto për emrin tënd