Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

עֶזְרָא

Është emri yt עֶזְרָא? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ezra
Djem me tinguj të ngjashëm:עִידָן, עֲזָאזֵל, עודד, עֲדִינָא, עֲנָיָה, עילי, ערן טוביאן, עַמִיחַי
Vajza me tinguj të ngjashëm:עָמִית, עידו, עָדָה, עידית, עִנְבָּר, עדן, עִנְבָּל, עַנָת
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga עֶזְרָאPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt עֶזְרָא? Voto për emrin tënd


Është emri yt עֶזְרָא? Voto për emrin tënd