Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me דָּוִד

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit דָּוִד.
Është emri yt דָּוִד? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I dashur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:David
Djem me tinguj të ngjashëm:דָּנִיֵּאל, דודאל, דביר, דָּן, דוד אל, דוד, דְּרוֹר, דּוֹב
Vajza me tinguj të ngjashëm:דַּלְיָה, דִּינָה, דּוֹרִית, דנית, דריה, דנה, דניאלה, דיאנה
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga דָּוִדPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt דָּוִד? Voto për emrin tënd


Është emri yt דָּוִד? Voto për emrin tënd