Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Юлия

Është emri yt Юлия? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Yuliya
Djem me tinguj të ngjashëm:Юра, Юлиан, Юрий, Юлий, Юн Гю Ан, Юкито, Юксел, Юрій
Vajza me tinguj të ngjashëm:Юлианна, Юля, Юлія, Юстина, Юки, Юлиана, Юнна, Юна
Vlerësimi:
4/5
yje 61 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 53 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 59 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 rusisht emrat - Top 100 bulgarian emrat - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga ЮлияPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Юлия? Voto për emrin tënd


Është emri yt Юлия? Voto për emrin tënd