Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Таня

Është emri yt Таня? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Tatiana
Djem me tinguj të ngjashëm:Тоше, Тарас, Триан, Тодор, Тихомир, Тамал, Тимофій, Тайлер
Vajza me tinguj të ngjashëm:Тейминэ, Тіна, Туана, Тетяна, Тириль, Татьяна, Таисия, Тања
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 ukrainisht emrat - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga ТаняPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Таня? Voto për emrin tënd


Është emri yt Таня? Voto për emrin tënd