Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Симона

Është emri yt Симона? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Simon
Djem me tinguj të ngjashëm:Сергей, Семон, Стјепан, Симо, Сергій, Серафим, Стив, Стоян
Vajza me tinguj të ngjashëm:Света, Сара, Снежана, Сун За, Свара, Світлана, Сидхарт, Светлана
Vlerësimi:
4/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 bulgarian emrat - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga СимонаPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Симона? Voto për emrin tënd


Është emri yt Симона? Voto për emrin tënd