Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Надежда

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Надежда.
Është emri yt Надежда? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shpresoj
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nadezhda
Djem me tinguj të ngjashëm:Нестор, Николче, Николай, Никита, Невен, Никола, Неделчо, Немања
Vajza me tinguj të ngjashëm:Неделка, Неоніла, Наташа, Надія, Наталія, Наталия, Неля, Николина
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 rusisht emrat - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga НадеждаPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Надежда? Voto për emrin tënd


Është emri yt Надежда? Voto për emrin tënd