Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Милана

Është emri yt Милана? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Milena
Djem me tinguj të ngjashëm:Михайло, Миливој, Марчел, Максим, Марсель, Методиј, Манзор, Милош
Vajza me tinguj të ngjashëm:Марианна, Марчелла, Максин, Мирослава, Марина, Маріна, Меруерт, Мар'яна
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga МиланаPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Милана? Voto për emrin tënd


Është emri yt Милана? Voto për emrin tënd