Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Марина

Është emri yt Марина? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marina
Djem me tinguj të ngjashëm:Михайло, Миливој, Марчел, Максим, Марсель, Методиј, Милош, Манзор
Vajza me tinguj të ngjashëm:Марианна, Марчелла, Мирослава, Максин, Маріна, Меруерт, Мар'яна, Мария
Vlerësimi:
4.5/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 rusisht emrat - Top 100 ukrainisht emrat - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga МаринаPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Марина? Voto për emrin tënd


Është emri yt Марина? Voto për emrin tënd