Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Катрин

Është emri yt Катрин? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Кирилл, Киро, Костянтин, Константин, Кузман, Красимир, Кристијан, Красивий
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ксения, Констанция, Каміла, Камила, Капитолина, Керли, Клавдия, Крістіанна
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga КатринPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Катрин? Voto për emrin tënd


Është emri yt Катрин? Voto për emrin tënd