Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Елина

Është emri yt Елина? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Емельян, Евгений, Ерасыл, Елисие, Ефрем, Егор, Емил, Евгени
Vajza me tinguj të ngjashëm:Екатерина, Елена, Емилија, Евгения, Екатрина, Ельвіра, Елизавета, Есра
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 bulgarian emrat - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga ЕлинаPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Елина? Voto për emrin tënd


Është emri yt Елина? Voto për emrin tënd