Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Елена

Është emri yt Елена? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elena
Djem me tinguj të ngjashëm:Емельян, Евгений, Ерасыл, Елисие, Ефрем, Егор, Емил, Евгени
Vajza me tinguj të ngjashëm:Екатерина, Емилија, Евгения, Екатрина, Ельвіра, Елизавета, Есра, Емилия
Vlerësimi:
4.5/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 61 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 rusisht emrat - Top 100 bulgarian emrat - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga ЕленаPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Елена? Voto për emrin tënd


Është emri yt Елена? Voto për emrin tënd