Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Дарина

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Дарина.
Është emri yt Дарина? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Данко, Дамир, Давид, Даниил, Далибор, Денис, Дима, Димитър
Vajza me tinguj të ngjashëm:Дженифер, Джулия, Диана, Дарья, Діана, Дарима, Даяна, Дария
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 bulgarian emrat - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga ДаринаPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Дарина? Voto për emrin tënd


Është emri yt Дарина? Voto për emrin tënd