Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Галина

Është emri yt Галина? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Galina
Djem me tinguj të ngjashëm:Горан, Гошгар, Гроздан, Григор, Геннадий, Гарик, Григорий, Георгий
Vajza me tinguj të ngjashëm:Гульмира, Гергана, Гюнель, Гордана, Галия, Горица, Ганна, Геннадия
Vlerësimi:
4/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 bulgarian emrat - Top 100 ukrainisht emrat - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga ГалинаPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Галина? Voto për emrin tënd


Është emri yt Галина? Voto për emrin tënd