Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Вера

Është emri yt Вера? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Vera
Djem me tinguj të ngjashëm:Виталий, Венијамин, Вадим, Влад, Ваня, Владислав, Васил, Валерий
Vajza me tinguj të ngjashëm:Вайс, Валерија, Вероника, Ведрана, Већа, Виктория, Василина, Власта
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga ВераPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Вера? Voto për emrin tënd


Është emri yt Вера? Voto për emrin tënd